top fight logo export web
Fury Ngannou

Fury vs. Ngannou v UFC s boxerskými pravidly? Britský šampion by se tomu nebránil!

Tyson Fury je připravený vyhovět Predátorově přání a přesunout se za ním do klece UFC.

Zde by s ním bojoval pod taktovkou boxerských pravidel, do kterých by pouze začlenil tenké MMA rukavice. Díky tomu bude každý úder mnohem razantnější, což vzbudí mezi diváky pochopitelně větší zájem, Ngannouovy šance na výhru se o něco zvýší.

„Kdo by mě rád viděl bojovat s touto bestií pod taktovkou boxerských pravidel, ale s malými rukavicemi?“ zeptal se Tyson Fury svých fanoušků.

Predátor Ngannou už několikrát v minulosti uvedl, že má od Furyho slíbený jeden „zábavný“ fight. Toto by pro něho mohla být skvělá příležitost, jelikož je i sám britský šampion z řad federace WBC připravený přejít do klece za ním.

Ngannou to má podle Whitea nyní dva zápasy do konce své aktivní smlouvy s UFC. Svůj další fight svede proti Cirylu Ganeovi.

Dana White se bude snažit Predátora udržet, ten si však diktuje podmínku, že aby prodloužil, musí mu být zaručeno, že bude moct bojovat proti Furymu či Wilderovi. Bez splnění této podmínky nový kontrakt rozhodně nepodepíše.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.