Fury: Wilder je buďto naprostý šílenec, anebo si libuje v násilí, které je na něm prováděno

Fury: Wilder je buďto naprostý šílenec, anebo si libuje v násilí, které je na něm prováděno

Tyson Fury podepsal smlouvu k trilogii s Wilderem a rovnou mu kondoloval ke konci kariéry. Ta skončí už 24. července v Las Vegas.

Velkého sjednocujícího souboje mezi dvěma Brity se sice nedočkáme, ale i tak budeme mít o zábavu postaráno. Prakticky „už“ 24. července dojde k uzavření jedné velké trilogie, o níž se postarají Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) a Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO).

Kdo se dívá na skóre alabamského válečníka, může si říct, že to je prostě kanon, pod jehož mocnou silou padl prakticky každý soupeř. Pravda je ale taková, že většina těchto obětí není toho „elitního kalibru“ a že ve svém posledním souboji Deontay dostal školu boxu od Tysona Furyho. Tedy toho soupeře, jenž bývalého šampiona těžké váhy WBC naprosto zdemoloval.

S ohledem na tyto fakty si britský obr klade zásadní otázku. „Wilder naposledy dostal nehorázné bití, proto nechápu, že do toho chce jít vůbec znova. Buďto je to naprostý šílenec, anebo si libuje v násilí, které je na něm prováděno.“

Protože však Furymu tento duel nařídila arbitráž, rozhodl se nic neprotahovat a vstoupil do něj přímo po hlavě. „Tu smlouvu jsem podepsal. Wilder dostane další nakládačku. A když říkám nakládačku, myslím tím ničení, drcení, KO a konec kariéry. Vypnu ho ještě na konci prvního kola a teď si už definitivně vezmu jeho duši,“ řekl Tyson po podpisu.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue