Deontay Wilder tym
Deontay Wilder tym

Furyho už posadili na zadek slabší boxeři, to Wilder ho úplně zabije, predikuje trenér

Ani trenér nepochybuje o dominanci svého alabamského svěřence ve velmi vyhlížené trilogii.

Deontay Wilder se díky rozhodnutí soudní arbitráže přeci jen dočkal své trilogie, k níž snad už finálně dojde 9. října letošního roku. I navzdory bití, které od Tysona Furyho naposledy dostal, jsou on i celý jeho tým nyní přesvědčeni, že tentokrát bude celý průběh zápasu úplně jiný.

Deontay Wilder si je jistý

„Potíž je v tom, že spousta lidí považuje Furyho za neporazitelného boxera. To je ale úplně špatná domněnka. Je to člověk jako každý jiný. Zejména hodně zranitelný člověk. Když se podíváte zpětně, už ho poslalo na zadek mnoho soupeřů. Deontayovi se to povedlo rovnou dvakrát, to teď po tomto tréninku budou jeho ruce naprosto vražedné!“ věstí Malik Scott, trenér alabamského knokautéra.

Na tento zápas svého svěřence důkladně připravuje. „Tyson byl knockdownován borci, co ani nemají takovou sílu jako Deontay, což je mimochodem prvotřídní boxer, pouze své dovednosti neuměl naplno využívat. Od toho tu jsem já, abych mu v tom pomohl. Jeho hra dopředu nikdy nebyla špatná, s čím jsme ale nebyli spokojeni, to byl jeho box z defenzivy, to jsme upravili,“ prozradil.

Teď by se tedy Tyson mohl nachytat na nějaký kontr úder. „Deontay nyní umí jabovat a k tomu kontrovat pravou z ústupu. To bude základní kámen k úspěchu, trefit Tysona, když se bude tlačit dopředu. Tohle nemůže skončit jinak než naší výhrou knokautem, kterého se dočkáme nejpozději v pátém kole,“ predikuje Scott.

Deontay Wilder tym problemy

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin