top fight logo export web
george foreman box

George Foreman prozradil, kdo je podle něho nejlepším bojovníkem těžké váhy celé historie

George Foreman je sám považován za legendu těžké váhy boxu, za úplně nejlepšího se ale nepovažuje.

Hovoří se o tom, že měla předešlá generace boxu tu nejlepší a nejnabitější kategorii těžké váhy, jakou jsme kdy mohli vidět. Tolik velkých jmen se nám zde už asi jen tak nestřetne, i tak jim nemůžeme upírat jejich zásluhy.

Foreman za nejlepšího boxera aktuální generace označil Tysona Furyho, o němž dokonce řekl, že ho asi nikdo ze současných bojovníků nepřemůže. Když se ale zadíval dále do historie, našel zde i lepší borce.

„Dle mého je zcela nejlepším boxerem celé historie Evander Holyfield. Osobně jsem nikdy v životě neviděl někoho nadanějšího,“ prozradil „Big George“, tehdejší slavný šampion.

Foreman za celou svou profesionální kariéru podstoupil 81 duelů, 75 z nich přitom vyhrál. Během aktivní doby se stihl měřit s takovými jmény, jako jsou Joe Frazier, Ken Norton či Muhammad Ali, to bylo mimochodem jeho první přemožitel.

Čelil ale také Holyfieldovi, jemu ž v roce 1991 podlehl na jednoznačné bodové rozhodnutí. Pravděpodobně v této době nabyl přesvědčení o tom, kdo je nejvíce talentovaný boxer, kterého kdy spatřil.

Evander Holyfield
Evander Holyfield

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!