Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Jake Paul Tyron Woodley
Jake Paul Tyron Woodley

Georges St-Pierre předvídá průběh souboje Jake Paul vs. Tyron Woodley a věstí překvapení

Bývalý šampion velterové či střední váhy UFC se domnívá, že by MMA fanoušci na Tyrona Woodleyho příliš sázet neměli.

Georges St-Pierre si na chvíli poseděl se svým trenérem Firasem Zahabim a společně rozebrali další boxerský souboj Jakea Paula. Ten se do ringu vrátí 29. srpna, když bude čelit bývalému šampionovi velterové váhy UFC Tyronovi Woodleymu.

„Co je potřeba si uvědomit, box je zcela odlišný sport jak MMA. Kdyby se oba borci střetli v kleci, o vítězi bych nepochyboval, ale když se bavíme o ringu, musím se přiklonit k Jakeovi,“ uveřejnil GSP, jehož proslov nepochybně nepotěšil ty fanoušky, jež doufají, že konečně někdo upovídaného YouTubera pošle na zadek.

„Nezdá se to, ale Jake je mnohem větší jak Tyron, a navíc se připravuje velmi, velmi tvrdě. Nesnažím se říct, že stoprocentně vyhraje, jen naznačuji, že k té výhře bude mít blíž,“ predikuje.

GSP tak jen připomněl jeden zásadní fakt, Jake Paul je díky svému statusu celebrity obklopen celou řadou prvotřídních boxerů i trenérů, kteří se teď rádi chytají příležitosti, aby mu pomohli se ještě více zviditelnit.

Pokud se kontroverzní YouTuber objeví na listině vítězů i tentokrát, pak bude údajně vyhlížet tu největší zkoušku kariéry. Nebál by se vyzvat jak Conora McGregora, tak především Canela Alvareze.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin