top fight logo export web
Canelo Alvarez Gennady Golovkin box

Golovkin se dočkal, s Canelem si dá trilogii! Znám recept, jak ho porazit, říká

Po více než tříletém čekání se Gennadiy Golovkin přeci jen dočkal. Podepsal smlouvu, která mu na podzim současného roku přihraje trilogii s Canelem Alvarezem.

Oba borci mají za sebou už dva napínavé vzájemné zápasy. V prvním případě se diváci dočkali remízy (dle mnohých velmi sporné) a ve druhém případě bodové výhry mexické jedničky (taktéž sporné).

Jelikož tyto výsledky zanechaly hořkou pachuť na jazyku mnoha fanoušků, ale především v ústech Gennadiyho Golovkina, začalo se mluvit o trilogii, v níž by se daly věci uvést na pravou míru.

„Tohle je pro mě velká chvíle. Po druhém zápase nabídl můj tým Canelovi okamžitou trilogii, kterou jsem si zasloužil, ale on se rozhodl mě odmítnout a honit se za jinými cíli,“ uvedl Golovkin.

„V prvním zápase jsem Canela porazil, to ví každý. Druhý byl vyrovnanější, ale i tak jsem mohl vyhrát. Ve třetím už to musím zúročit. Vím, jak ho porazit. Disponují vším potřebným, abych vyhrál,“ zhodnotil kazašský boxer.

Dle serveru ESPN je duel prakticky upečen a k jeho realizaci by mělo dojít na podzim, patrně v září. Do té doby si oba boxeři ještě střihnou duel se soupeři, co na ně drží přednostní právo.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!