Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
paige vanzant
paige vanzant

Hádejte co, ku*vy, stále mám důvod k úsměvu, reaguje Paige VanZant na další prohru v nové organizaci

Půvabná Paige VanZant prohrála oba dva úvodní souboje v nové organizaci. Svou snahu na opětovný vzestup ale nevzdává.

Když bodoví rozhodčí na posledním BKFC turnaji označili Rachael Ostovich jako vítězku, její oregonská protivnice na nic nečekala, urazila se a z ringu okamžitě odkráčela. „Cítila jsem se jako vítězka, nikoliv jako poražená,“ odůvodňovala své možná až poněkud přehnané chování.

Ostovich tak mezi oběma bojovnicemi vyrovnala vzájemné skóre na 1:1 a PVZ potřebovala čas na uklidnění. S medii se nebavila, až najednou oslovila své fanoušky skrze sociální sítě. Právě odsud nás informovala, že stále má důvod k úsměvu, ačkoliv jí hvězdy zatím nebyly nakloněny.

„Hádejte co, kurvy, stále mám důvod k úsměvu. Můj životní příběh je plný nezdarů, zátarasů a objížděk, ale také zahrnuje comebacky, mír na duši a milost, která mi zachránila život,“ rozepsala se.

„Přísahám vám jedno, raději budu každý den prožívat tuhle bolest (z prohry), než si vyčítat, že jsem to vůbec nezkusila. I nadále se tedy hodlám hnát za svým snem, 99 % lidí na celé planetě by nebylo schopných snést to, co snesu já,“ prohlásila.

„Tento příběh bude ještě lepší než můj první. Tohle je pouze jen špatná kapitola v tom příběhu. A vy všichni, co se trápíte, vězte, že bolest je jen chvilková. Svět může být temný a může se zdát, že vás nenávidí, ale temnotu temnotou nevyženete, to dokáže pouze světlo. Proto nepřestávejte zářit!“ vzkázala.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin