top fight logo export web
Jake Paul má po drtivé výhře na stole tři opravdové výzvy. Jedna je od bývalého šampiona UFC

Hej, Mikeu, pojď bojovat, jestli máš odvahu. Sice tě vypnu, ale slušně si vyděláš, nabídl se Jake Paul

Jake Paul by rád využil přebytečné Tysonovy energie, kterou použil v letadle, a převedl ji do nitra ringu. Předem ho však varuje, že na jeho věk nebude brát ohledy.

Mike Tyson je součástí Paulova úderného listu, a jelikož si tento YouTuber právě hledá vhodného tanečního parťáka, rozhodl se zkusit štěstí a oslovil slavnou boxerskou legendu.

„Viděl jsem, jak se Mike teď rozdováděl v letadle. Plně ho při jeho činu podporuju, ale přišlo mi, že má až nějak moc energie, které je třeba využít. Co takhle nějaký zápas, jestli tedy má odvahu?“ rýpnul si.

„Já i můj tým jsme stále v kontaktu, pouze čekáme na nějakou jednoznačnou odpověď. Chápu, že tu je riziko, že bych mu zkazil reputaci, protože bych ho dozajista vypnul, ale zato si duelem se mnou přijde na velké peníze. Tak by to měl zvážit,“ navrhl skrze boxing-social.

mike tyson minulost box

Jake je očividně při chuti, ovšem jeho slova slouží pouze k propagaci bitvy, ke které s největší pravděpodobností ani nedojde.

Mike Tyson se nechal slyšet, že by ho děti nenáviděly, kdyby jim zmlátil jejich internetového idola. Nemluvě o tom, že doposud nedostal plně zaplaceno za svůj fight s Royem Jonesem, což mu kompletně zkazilo náladu a odradilo ho to od případného dalšího souboje.

Pro mladého YouTubera může východiskem být třeba ještě takový Michael Bisping, který se rovněž nachází na úderné listině. Shodou okolností Bisping veřejně řekl, že do tohoto boje půjde, pokud mu Paul zašle smlouvu. Tak uvidíme…

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.