top fight logo export web
Shannong Briggs tipuje průběh zápasů Fury vs. Wilder 3 a Joshua vs. Usyk

Henry Cejudo připovídá výsledek bitvy Tyson Fury vs. Deontay Wilder 3

Boxerský svět se již dnes v noci otřese v samotných základech. Do ringu vstoupí dvě z nejlepších těžkých vah současnosti.

Tyson Fury bude vůbec poprvé hájit svůj pás těžké váhy federace WBC proti bývalému šampionovi Deontayovi Wilderovi. Dva naprostí mistři ve svém oboru, ale pouze jeden bude moct vyváznout jako vítěz. Kdo to bude?

„Tak tohle je skutečný mega, mega fight,“ říká rozpálený Henry Cejudo, který poslední měsíce dělá asistenta Mikeu Tysonovi v jeho Hotboxin‘ podcastu a moc dobře se také zajímá o boxerské odvětví.

„Nikdy nemůžete odepsat člověka, který má takový KO rekord, jaký má Deontay Wilder, ale já sám upřímně vidím stejný výsledek jako posledně, tedy výhru Tysona Furyho, a to navíc před limitem,“ přibližuje Cejudo své vyhlídky.

„Věřím tomu, že je Fury prostě lepší těžkou váhou. Je vskutku velký, což je jeho nespornou výhodou. Pokud opět dokáže eliminovat Wilderovu pravačku, jako to ukázal minule, tak vyhraje. A osobně si myslím, že opět vyhraje na KO,“ předvídá bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií z UFC.

Těšit se na tuto válku můžete i vy sami. Od tří hodin ráno nám ji zprostředkuje stanice Sport 1, přičemž hlavní show přijde na řadu zhruba o dvě hodinky později.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.