Shannong Briggs tipuje průběh zápasů Fury vs. Wilder 3 a Joshua vs. Usyk

Henry Cejudo připovídá výsledek bitvy Tyson Fury vs. Deontay Wilder 3

Boxerský svět se již dnes v noci otřese v samotných základech. Do ringu vstoupí dvě z nejlepších těžkých vah současnosti.

Tyson Fury bude vůbec poprvé hájit svůj pás těžké váhy federace WBC proti bývalému šampionovi Deontayovi Wilderovi. Dva naprostí mistři ve svém oboru, ale pouze jeden bude moct vyváznout jako vítěz. Kdo to bude?

„Tak tohle je skutečný mega, mega fight,“ říká rozpálený Henry Cejudo, který poslední měsíce dělá asistenta Mikeu Tysonovi v jeho Hotboxin‘ podcastu a moc dobře se také zajímá o boxerské odvětví.

„Nikdy nemůžete odepsat člověka, který má takový KO rekord, jaký má Deontay Wilder, ale já sám upřímně vidím stejný výsledek jako posledně, tedy výhru Tysona Furyho, a to navíc před limitem,“ přibližuje Cejudo své vyhlídky.

„Věřím tomu, že je Fury prostě lepší těžkou váhou. Je vskutku velký, což je jeho nespornou výhodou. Pokud opět dokáže eliminovat Wilderovu pravačku, jako to ukázal minule, tak vyhraje. A osobně si myslím, že opět vyhraje na KO,“ předvídá bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií z UFC.

Těšit se na tuto válku můžete i vy sami. Od tří hodin ráno nám ji zprostředkuje stanice Sport 1, přičemž hlavní show přijde na řadu zhruba o dvě hodinky později.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin