Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Holyfield Mike Tyson

Holyfield to pos*al. S ním teď nemůžu bojovat, vždyť bych ho zabil, šklebí se Mike Tyson

Ani slavný Mike Tyson nebyl nadšený z velmi slabého výkonu svého dávného soupeře Evandera Holyfielda.

„The Real Deal“ je nositelem vskutku velkého jména, které před desítkami let patřilo na samotný vrchol těžké váhy boxu.

Jednalo se o období, na které chtěl Evander během svého comebacku zavzpomínat, bohužel už své schopnosti poněkud přecenil, když vstoupil do ringu s o čtrnáct let mladším a mnohem hladovějším soupeřem, kterého představoval Vitor Belfort.

Osmapadesátiletý Holyfield při svém návratu prohrál hned v prvním kole na TKO a možná i jeho nejvěrnější fanoušci pochopili, že proti takovéto konkurenci kdysi slavnému boxerovi pšenka nepokvete. To mimo jiné naznačil i sám Mike Tyson, který se nebál volit trochu drsnější výrazivo.

„Chci bojovat a chci bojovat ještě letos,“ začal Iron Mike svůj proslov pro portál ES News. „S Holyfieldem to nebude, ten negr to šíleně pos*al. Však bych ho svým přístupem taky mohl zabít. Tohle bude Lennox Lewis,“ podotkl a zároveň odhalil, kdo by měl být jeho příští taneční parťák.

Že je Tyson spojován s bitvou právě proti Lewisovi, to vesměs není žádné tajemství. Této spekulace se držíme už slušných pár týdnů a každým dnem začíná nabírat čím dál reálnějších rozměrů, leč oficiálně potvrzené zatím nic není.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin