Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Evander Holyfield tko
Foto: Instagram/Evander Holyfield

Holyfieldovi nebyl jediný důvod nevěřit, říká manažer po fiasku s Belfortem. Svého rozhodnutí nelituje

Tým Evandera Holyfielda čelí kritice, že bývalému šampionovi těžké váhy skoro v 59 letech dovolil opět vstoupit do ringu. K tomu navíc proti takovému hladovému soupeři.

Vitor Belfort neměl s tehdejší boxerskou ikonou vůbec žádné slitování a zdemoloval ji ještě v prvním kole. Když bylo po všem, sunula se na týmové kolegy Holyfielda velká kritika. „Jak jste mu vůbec mohli dovolit nastoupit? Však tím riskoval svůj život!“ stěžovala si většina, a to včetně zvučných zápasníků.

Dle reakce Holyfieldova manažera Krise Lawrence zde ale vůbec nebyl důvod k žádným pochybám. „The Real Deal“ údajně i navzdory svému důchodovému věku na tréninku předváděl taková kouzla, díky kterým neměl nikdo důvod mu nevěřit ani v ostrém boji.

„Máme k dispozici několik záznamů, na kterých je vidět, jak Evander během sparingu ničí dvaadvacetileté kluky. Doslova říkám, že je i knokautoval. Po takových výkonech opravdu nebyl důvod mu nevěřit,“ klidnil situaci Lawrence, jenž usoudil, že by jeho svěřenec o čtrnáct let mladšího Belforta mohl porazit.

A co teď bude dál? „Evander je prohrou zklamaný, ale jistě hodlá pokračovat. Pod taktovkou Trilleru ho určitě ještě uvidíme,“ oznámil Lawrence… Snad tedy tentokrát bude výběr soupeře o něco vhodnější…

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin