top fight logo export web
Sajad Gharibi trenink zapas

Hulk: Chytil jsem covid a ti blbci duel zrušili, přitom bych Forda spráskal jako psa. Žaloba je nevyhnutelná

Íránský Hulk se dožaduje nového soupeře. Takového, který se ho nebude bát. A na Forda zatím připravuje tučnou žalobu.

Sajad Gharibi se snaží všechny věci přetočit tak, aby to vypadalo, že on není tím viníkem, jenž z bitvy dvou monster odstoupil. Naopak všechnu vinu shodil na „sraba“ Martyna Forda, kterého by údajně v ringu zbil jako psa…

„Mám to potvrzené z více stran, Martyn Ford je tím, kdo nechce bojovat. Tím ale porušil pravidla smlouvy a já ho teď budu žalovat, protože jsme měli něco domluveného a on odstoupil,“ pálil Gharibi ostrými náboji.

„Od samotného začátku z jeho strany bylo cítit, že mi nehodlá čelit, že se mě bojí. A když se naskytla příležitost – chytil jsem bohužel v Dubaji koronavirus – tak náš duel zrušili s tím, že to moje vina, že já jsem ten srab. Taková drzost!“ běsnil íránský válečník v rozhovoru pro íránskou TV Al Alam.

Martyn Ford to nicméně sám přiznal, že Gharibimu nechce čelit. Bylo to ale v tom spojení, kdy měl pochyby, aby svému soupeři v ringu příliš neublížil, protože když ho viděl naživo, stál před ním jen malinký tlouštík, tedy žádný Hulk, jehož podoba by se přibližovala tomu, co je k vidění na jeho Instagramu.

„Forda bych v ringu zbil jako psa. Naprosto bych ho ztrapnil a jeho jedinou možností, jak se tomuto trapasu vyhnout, bylo, že odstoupí. A to také udělal. Martyne! Jsi srab! Já budu bojovat s někým jiným, ale ty za to budeš platit!“ vzkázal na Britské ostrovy.

Sajad Gharibi vede posledních pár dní silný a nenávistný monolog, jehož cílem je přesvědčit fanoušky, kdo je tu skutečný srab. A tím on rozhodně není, ačkoliv to zatím nepodložil žádnými důkazy.

Bohužel pro diváky, 30. dubna se duelu dvou monster v londýnské O2 areně nedočkají. Turnaj normálně proběhne, jak bylo v plánu, ale oba zmiňovaní velikáni se zde neobjeví.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.