top fight logo export web
Gharibi Hulk Ford

Hulk si jde pro jasnou nakládačku, zabil bych ho hned teď, vyhrožuje Nejděsivější muž světa

Od bitvy nás dělí měsíc a půl a napětí mezi oběma bojovníky začíná pořádně nabírat na intenzitě.

Vždy to byl převážně Íránský Hulk Sajad Gharibi, jenž vyvolával spory a přecházel do verbálních útoků, ovšem s blížícím se časem bitvy se tyto role prohodily a nyní je to Martyn Ford, kdo útočí.

„Nebýt Gharibiho a jeho řečí, nikdy by tato válka nevznikla. Nikdy jsem ho nebral vážně, ale když už zašel tak daleko, moc rád mu to všechno v ringu vysvětlím,“ chopil se slova Ford, jehož bude 2. dubna čekat profesionální boxerský debut.

„Tak trochu mě ovšem mrzí, že když už do toho ringu vstoupím, tak že to nebude proti někomu pořádnému. Duelem s Gharibim pouze ztrácím čas. Zabil bych ho hned. Jsem schopen s ním bojovat ještě dnes,“ dával najevo své sebevědomí.

„Teď se z toho ale stala velká záležitost čistě pro fanoušky. Místo toho, abych Gharibiho ukončil během dvaceti sekund, mu budu muset to jedno celé kolo dát, aby z toho lidé také něco měli. Ale potom bych rád pokračoval bojem s někým více zkušeným,“ svěřil se Ford, který před pár dny dokonce vyzval hereckou ikonu a bývalého wrestlingového umělce Dwaynea „The Rock“ Johnsona.

„Gharibi pro mě není výzvou. Umí jen žvanit, nadávat, vyhrožovat a zneuctívat box jako takový. Tváří se jako íránský John Cena, který ovšem natáčí trapná videa a jsem si jistý, že ani neví, co to box vůbec je. 2. dubna se to ale dozví. Sám si mě vybral, tak doufám, že aspoň něco natrénuje, aby v tom ringu nedělal ostudu,“ vzkázal Ford prostřednictvím magazínu Muscle and Health.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.