top fight logo export web
Canelo doposud bojoval jen s průměrnými soupeři! opřel se do boxerské hvězdy její příští soupeř

Hvězdný Canelo se poohlíží za svou válkou s Plantem i sjednocením pásů. Co vzkázal soupeři?

Nejlepší boxer současnosti ukázal, že je také i skvělý člověk, který po boji dokáže uznat svého soupeře a snahu, kterou do jejich vzájemné bitvy vynaložil.

I když se jejich spory zdály velmi osobní, nakonec si oba po jedenáctikolové válce museli potřást rukama a vzdát si navzájem hold. Zejména Saul Canelo Alvarez, který opět dokázal, že je ve svém oboru naprosto neomylný, musel uznat kvality svého poraženého soupeře.

„Caleb je dobrý fighter, chovám k němu ohromný respekt,“ sdělil mexický šampion krátce po zápase. „Oba dva jsme přeci jenom lidé a respekt k tomu druhému je součástí lidskosti. Já však musím Caleba uznat za to, co udělal a co dokázal. Byl mi skutečně těžkým soupeřem a mně bylo ctí s ním sdílet ring.“

Klíčové z hlediska jejich vzájemného duelu bylo jedenácté kolo. V tom už Alvarez svého unaveného protivníka tlačil „ke zdi“, trefil několik hodně slušných ran a zaznamenal knockdown. Po něm Plant ještě vstal, ale vzápětí schytal druhý a ten už sudí nekompromisně odmával i bez počítání.

„Vím, že chtěl Caleb pokračovat. Řekl jsem mu, že rozhodně není žádnou ostudou, když to takhle skončí. On předvedl zatraceně dobrý výkon. Oba máme za sebou skvělý fight,“ dodával Canelo, který tak pohřbíval mezi oběma borci válečnou sekeru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!