top fight logo export web
Hulk Gharibi Ford

Íránský Hulk je pouhým produktem Photoshopu, tvrdí Ford. Ve skutečnosti je menší, lehčí i slabší

Tzv. Íránský Hulk není tím, za koho se celá léta vydával. To mimo jiné na vlastní oči mohl vidět i Martyn Ford.

Už to nejsou jenom teorie či spekulace, nyní je to skutečnost. Sajad Gharibi, který si zápas s Fordem sám vynutil (což je potřeba zdůraznit), nakonec není takové ohromné monstrum, jak se nám prezentoval na snímkách ze svých sociálních sítí.

Neoficiální data, která jsou k dispozici volně na internetu, uvádí, že tento íránský produkt měří 188 cm a váží 177 kg. S blížícím se časem bitvy z něj ale vypadlo, že „shodil“ 40 kilo, jen aby se v ringu s Fordem mohl lépe hýbat. Nyní tedy váží přibližně 138 kg.

Ani výška u Gharibiho není zrovna přesná. Na snímcích se jeví vysoký, ve skutečnosti může mít ale takových 175 cm. Z nově vzniklých videí skutečně jen málokoho převyšuje… No a o samotné muskulatuře snad ani nemá cenu mluvit. Tam je ten rozdíl fotka vs. realita asi nejvíce markantní…

„Upřímně musím přiznat, že Gharibi není tím, za koho jsem ho považoval. Vůbec nevypadá tak, jak jsem očekával,“ přiznával Martyn Ford pro Daily Star.

„Domnívám se, že prostě pobláznil svět fotkami, které jsou ale produktem Photoshopu, nikoliv skutečnosti. Zcela upřímně, když jsem ho viděl naživo, vůbec mě ničím neoslnil. Jeví se menší, lehčí i slabší. Určitě nevypadá jako ten Hulk, za kterého se prezentuje. Než jsem ho viděl, myslel jsem si, že bude dvakrát tak velký, než jsem já.“

A tak to nyní máme v podstatě kompletní. Gharibi má za svými zády ohromný zástup fanoušků a followerů, žádný z nich ho ale asi vůbec nemohl vidět naživo. S blížícím se časem bitvy, jež se má konat 30. dubna, tato bublina asi kompletně splaskne.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.