top fight logo export web
de la hoya vs mayweather

Já a Mayweather si můžeme vzájemným zápasem vydělat ohromný balík, je si vědom De La Hoya

De La Hoya už má dost vysedávání na zadku. Jednou slíbil comeback a ten také hodlá doručit. Momentálně jenom vyhledává to největší možné jméno… Našel jedno?

Odpověď na tuto otázku zná pouze dotazovaná osoba, kterou pro tuto chvíli je Floyd „Money“ Maywaehter. I on je momentálně v bojovém důchodu, ale zato hodlá podnikat finančně lukrativní exhibice.

Oscar De La Hoya vs. Floyd Mayweather Jr.

„Já i Floyd jsme legendy v oboru, proto by bylo ideální, kdybychom se oba dva utkali v ringu,“ navrhuje „Zlatý chlapec“, který se mohl už střetnout s UFC veteránem Vitorem Belfortem, než ho ze hry vyřadil koronavirus.

„Duel s Floydem by vydělal obrovský balík peněz, budil by obrovský zájem. Myslím si, že to je to hlavní, oč tu běží. A já osobně bych byl nejraději, kdyby to ani nebyla exhibice, nýbrž opravdový fight,“ nechal se slyšet De La Hoya prostřednictvím serveru TMZ Sports.

Mayweather se momentálně k této nabídce zatím nevyjádřil, tudíž ani nevíme, jaký k ní má postoj. Z nedávných zdrojů se ale spíše zabýval myšlenkou boxerského souboje s takovým Jakem Paulem či nějakým jiným YouTuberem. Další případná jména nám jistě budou odhalena.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.