top fight logo export web
Gharibi Hulk Ford

Já že jsem vycouval ze zápasu?! zuří Ford a odhalil děsivou pravdu o Íránském Hulkovi

Martyn Ford se ze strany svého íránského protějšku dočkal nařčení, že to byl on, kdo zbaběle utekl ze zápasu dvou monster.

Je to už dobrých deset dní, co se veřejnost dozvěděla, že se zápas mezi Martynem Fordem a Sajadem Gharibim ruší. Britský kulturista to tehdy okomentoval slovy „Nemusíte být géniem, abyste poznali, kde je chyba.“

Z této fráze šlo hned pochopit, že když jen pár chvil předtím Gharibi brečel před kamerou a postěžoval si na nedostatek přípravy, tak že to bude jeho vina. Hulk se ovšem rozhodl všechny věci přetočit a naopak udělal sraba z Forda.

„Celou dobu jsem tušil, že je Martyn srab. V ringu bych ho zbil jako psa. Naprosto bych ho ztrapnil a jeho jedinou možností, jak se tomuto trapasu vyhnout, bylo, že odstoupí. A to také udělal,“ pálil Gharibi ostrými náboji.

Touto reakcí si ale pod sebou začal podřezávat větev. Protože byl Ford už poněkolikáté osočen ze zbabělosti, rozhodl se vyjít s pravdou o tzv. Íránském Hulkovi ven.

Ford Gharibi

„Říká se, že obrázek řekne víc než tisíc slov. Narovinu si tedy povězme, že to, co se nám ukázalo, rozhodně NEBYLO tím, co se nám investoři snažili prodat. K tomu všemu následoval pláč v televizi a řeči, jak chce skoncovat se životem. To nám stačilo.“

Asi nemá cenu připomínat, že si už jednou Ford stěžoval, že Hulk není tím, za koho se vydává. Ve skutečnosti se měl střetnout se 188 cm vysokým a 177 kg těžkým monstrem, místo toho ale potkal jen nějakého malého cvalíka, jenž si stěžoval, že nemá žádné sponzory, co by mu hradili regulérní boxerskou přípravu, a proto do tohoto boje vstupuje prakticky nepřipraven.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.