Já že se vymlouvám? Naopak vám neříkám všechno, aby to jako výmluva vypadalo, brání se Wilder

Bývalému šampionovi Deontayi „The Bronze Bomber“ Wilderovi (42-1-1, 41 KO) je vyčítáno, že si v posledních dnech stále jenom na něco stěžuje a slova jako respekt, uznání nebo pokora mu nic neříkají.

Jakmile Wilder v únoru prohrál svůj první profesionální zápas, přetočil se mu život. Jindy neomylný boxer měl poprvé uznat kvality soupeře z té druhé strany barikády – z pohledu poraženého. A to mu doposud nešlo. A zřejmě asi ani nepůjde.

Deontay Wilder poprvé prohrál

„Každý ví, že jsem v tom duelu nestál já, že Fury bojoval s pouhou zombie. A dokud nebude bojovat se mnou, nemohu ho považovat za právoplatného šampiona,“ držel se své verze Wilder, kterou nyní zopakoval v rozhovoru pro boxingnews.

A právě v tomto bodě bývají fanoušci zaraženi. „Proč se vymlouváš?“ zněly reakce na sociálních sítích, které denně doplouvaly k alabamskému válečníkovi, jemuž to nedalo a odpověděl: „Nechci, abyste na mě byli naštvaní, a nechci, abyste si mysleli, že se vymlouvám, a proto vám neříkám všechno.“

Deontay Wilder neměl den

Deontay Wilder tak patrně narážel na svou dva týdny starou zpověď, v níž zmiňoval, že až nadejde ten správný čas, tak nám odhalí všechny detaily a příčiny prohry s Tysonem Furym. Doposud to totiž vypadá, že je hlavním viníkem pouze jeho příliš těžký kostým, jenž Bronzový Bombarďák použil při nástupu do ringu.

Mezitím si však bývalý držitel pásu těžké váhy WBC jede svoje. „Od doby, co zazněl úvodní gong, jsem tam nestál já. A to jako vážně! Strašně těžko se mi to popisuje, ale kdo mě zná, ten ví, co jsem zač a čeho jsem schopný. To je vše, co vám prozatím mohu říct. Nebojte se ale, dám se do pořádku. Věřte mi, titul si vezmu zpátky,“ doplňoval odhodlaně.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue