top fight logo export web

Jak a kde sledovat titulový zápas Deontay Wilder vs. Luis Ortiz?

Velká boxerská show dvou předních těžkých vah z řad WBC bude k vidění v noci ze soboty na neděli. Držitel pásu Deontay Wilder (41-0-1) hodlá zneškodnit člověka, kterého sice už jednou porazil, ale zato se s ním pořádně natrápil. Luis Ortiz (31-1-0) je proto plný motivace duel strhnout na svou stranu.

Kde se dívat?

Pokud jste vlastníky kabelové nebo satelitní televize, určitě také disponujete stanicí Sport 1, která bude vysílat i hlavní předzápasy. Ty začnou kolem třetí hodiny ranní, přičemž Wilder s Ortizem přijdou na řadu přibližně o dvě až tři hodiny později.

Zdali preferujete čistě HD přenos, pak se dá zakoupit i námi známé PPV, které nám nabízí americká stanice FOX Sports. Tato možnost je výhodná obzvláště pro ty, co si potrpí na kvalitní podívané a rádi si vychutnají celou událost.

Třetí možností jsou už jenom klasické, ovšem osvědčené internetové streamy. Mezi ověřené stránky patří například livetv.sx anebo VIPleague (použijte google překladač). Většina přenosů bývá k dispozici až třicet minut před zahájením turnaje.  

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.