top fight logo export web
putin valka

Jak se válka dotkne také Anglie, já i můj táta jdeme do první linie, slibuje Tyson Fury

Jen se válka byť jen nepatrně dotkne Velké Británie, stoupne si i Tyson Fury rovnou do první řady.

Vlastní zem se do Ukrajiny vydala bránit celá řada sportovců, zejména pak boxerů. Mezi nimi najdeme jak Vasyla Lomachenka, tak Oleksandra Usyka či oba bratry Klitschky. A pro všechny je obrana vlasti přednější jak osobní byznys.

„Tohle je jednání, které určuje povahu sportovce!“ chválí Tyson Fury odhodlání profesionálních atletů. „Všichni víte, že Wláďu moc nemusím, ale to, co momentálně dělá, je velmi šlechetné. A chci, abyste věděli, že pokud se tato válka jakkoliv dotkne Anglie, tak se já i můj táta zapojíme a půjdeme rovnou do první linie,“ řekl.

Británie je přitom jednou z hlavních znepřátelených oblastí na ruském seznamu. Přesto by se válečné pole, doufejme, nemělo přenést přes území Ukrajiny.

„Pokud bude má země ohrožena nebo se do bitvy zapojí NATO, půjdeme já i má rodina na zteč. Budeme vůbec ti první, kdo se připojí k Ukrajině a společně budeme naši svobodu bránit!“ slíbil Fury v propagačním videu televize BT Sport.

Pokud by ovšem vše šlo podle plánu, bude čekat Tysona nyní v dubnu povinná obhajoba pásu těžké váhy federace WBC. V Londýně se střetne s dočasným šampionem Dillianem Whytem, po jehož skalpu si už žádné plány nedělá. Gypsy King oznámil, že po tomto fightu odejde do boxerského důchodu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.