top fight logo export web
Jake paul penize money woodley

Jake Paul a Tyron Woodley si za svou boxerskou zábavu přišli na miliony dolarů

Pro někoho se jednalo spíš o zábavu jak o regulérní boxerský souboj, nicméně její účel byl i tak splněn. Ani jeden z hlavních aktérů jistě ničeho litovat nemusí.

Tyron Woodley si nikdy jako šampion na svou výplatu v UFC vyloženě nestěžoval, přesto se nebál podotknout, že jeho boxerský souboj s YouTuberem Jakem Paulem mu vynese více jak pětinásobek běžného titulového výdělku pod Danou Whitem.

„Whitea uznávám, jelikož se o mě dobře staral a společně jsme si za celou kariéru vydělali slušný balík, ale se vší upřímností, v porovnání s výdělkem za zápas s Jakem se jedná o almužnu,“ usmíval se ještě před víkendem Woodley.

Server MMA Junkie nyní oznámil, že si bývalý šampion velterové váhy UFC nyní naplnil peněženku o dva miliony amerických dolarů. To je navíc částka, která je ostříhaná o bonusy z PPV, takže celkový výdělek nakonec bude ještě vyšší.

Jake Paul $2 million
Tyron Woodley $2 million

Amanda Serrano $75,000
Yamileth Mercado $45,000

Daniel Dubois $100,000
Joe Cusumano $111,000

Montana Love $60,000
Ivan Baranchyk $60,000

Tommy Fury $15,000
Anthony Taylor $40,000

Charles Conwell $80,000
Juan Carlos Rubio $20,000

Nesmíme ovšem zapomínat ani na to, že Jake si měl v základu přijít na 3 miliony dolarů. Svůj jeden milion však obětoval ve prospěch ostatních bojovníků na galavečeru, kteří si jej mezi sebou rozdělili. Vskutku pěkné gesto na jinak kontroverzní osobu, za kterou se mladý YouTuber vydává.

Odveta za tetování. Tyron Woodley se už připravuje na svůj reparát proti YouTuberovi

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.