top fight logo export web
Jake Paul anderson silva

Jake Paul: Andersona Silvu respektuju, ale přišel čas mu ukončit kariéru

Jake Paul se narodil v roce 1997. V téže době zažil Anderson Silva svůj MMA debut. Zanedlouho se oba borci proti sobě utkají.

Je to oficiální. Jake Paul si našel náhradu za Hasima Rahmana s Tommym Furym. Je jí slavná UFC legenda Anderson Silva, který drží historický rekord za nejdelší vítěznou sérii. Ve své aktivní době přemohl šestnáct soupeřů. Toto číslo atakoval nedávno Kamaru Usman, který se však po porážce s Leonem Edwardsem zastavil na patnácti výhrách.

Silvova éra v rámci MMA se již nachýlila ke konci, ale radost z boje ho stále neoprostila. Proto se vydal k boxu, kde za poslední rok přemohl Julia Cesara Chaveze Jr. a Tita Ortize. V obou případech ukázal, že ještě nepatří do starého železa a že stále umí ohromit. Proto může být i pro Jakea Paula vážnou hrozbou.

Jake Paul vs. Anderson Silva 29. října ve Phoenixu v Arizoně

„Je to oficiální. Já vs. Anderson Silva 29. října ve Phoenixu. Je pro mě ctí sdílet ring s takovou legendou, jako je Anderson Silva, ačkoliv se ho chystám nejpozději do pátého kola knokautovat,“ ohlásil Jake na svém Twitteru.

Výběr svého soupeře také odůvodnil. „Lidé o mně pořád často pochybují, tak jsem zvolil tu nejtěžší možnou zkoušku, která je zároveň divácky velmi atraktivní. Chci vám ukázat, že v této branži nejsem náhodou. Já jsem skutečný boxer, mám boxování v krvi a jsem ochotný čelit každému, kdo ukáže koule do toho se mnou jít.

Anderson je můj doposud nejtěžší soupeř. Respektuji ho za vše, co ve své kariéře dokázal, ale nastal čas, abych ho poslal do důchodu,“ dodal Jake.

Dana White: Nemám Jakea Paula rád, ale pokud jde se Silvou, tak to klobouk dolů

Že se americký YouTuber odhodlal k tomuto kroku, to musel ocenit i samotný šéf UFC Dana White.

„Víte, nemám toho kluka rád. Nelíbí se mi, jak se chová a jak si dělá jméno na soupeřích, kteří ho prostě neměli jak ohrozit. Zdali je ale skutečně pravda, že nyní bude čelit Andersonovi Silvovi, tak to ovšem klobouk dolů, protože tohle je konečně skutečný fight,“ přiznával White.

„Bez ohledu na Silvův věk, ten člověk to má pořád v sobě. Je velmi agilní, silný, a především konečně není z nižší váhové kategorie jak Jake. Takže fight, který dává logiku,“ pochválil právě avizovanou bitvu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!