top fight logo export web
jake paul nepovolene latky

Jake Paul: Jsem to nejlepší, co box v tomto století vůbec potkalo, legendy musí souhlasit

Nebýt Jakea Paula a jeho vstupu na bojové pole, pokračoval by box ve svém upadajícím trendu. Teď je ale naopak opět na vzestupu.

V dnešní době se tak trochu stalo trendem, že abyste byli oblíbení, musíte se umět nějak, nejlépe negativně, projevit. A Jake Paul toho za svou krátkou kariéru nakecal opravdu mnoho, až si ho začali všímat i lidé, kteří předtím o box ani nezavadili.

Teď se z tohoto amerického kluka stal velký bojový pojem. Takový, který využívá svého trashtalku a domlouvá si zápasy toho největšího kalibru, co napříč světem budí opravdu obří zájem. A tento zájem způsobil řetězovou reakci, že se lidé začali zajímat nejen o Jakea, ale i o ostatní boxery v branži.

„Zcela upřímně říkám, že jsem tou nejlepší věcí, která mohla box v tomto století potkat. Legendy by se mnou jistě souhlasily. Ať už je to Anthony Joshua, Mike Tyson nebo Tyson Fury, všechna tato jména řekla, že to, co dělám, je pro dobrou věc. A já sám jsem dokázal umlčet kritiky, kteří pochybovali, zdali na profesionální úroveň patřím,“ vypověděl Paul v interview pro Bleacher Report.

Jedním ze záměrů mladého YouTubera bylo i to, aby narušil současný finanční systém Dany Whitea z UFC a donutil ho platit svým atletům tolik, kolik si opravdu zaslouží. Tento plán se mu zatím poměrně daří, jelikož teď po zápase s Paulem prahnou vesměs všichni borci z UFC. Všichni totiž vědí, že box je ta cesta, kde si skutečně mohou vydělat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.