Jake Paul logan paul box 2021

Jake Paul: Když se mi Woodley podíval do očí, okamžitě věděl, že mu osud nechystá nic dobrého

Jake Paul zůstává velmi sebevědomý, co se týká boxerského duelu s Tyronem Woodleym.

Mladý YouTuber si na bedra naložil doposud nejtěžší zkoušku kariéry, ale i tak nepochybuje o tom, že by ji úspěšně nezvládl. Důkazem mu má být setkání, k němuž došlo mimo záběry kamer.

„Já a Tyron jsme se setkali v zákulisí. Když u toho nebyly kamery, viděl jsem úplně jiného člověka. Viděl jsem osobu, která se mi bála pohledět do očí a která byla kompletně vyděšená,“ pronesla kontroverzní internetová hvězda v Impaulsive podcastu.

„Já i Tyron jsme přibližně stejná váha, ale určitě ho znepokojuje, že jsem vyšší, jaké mám vypracované tělo a že jsem ve skvělé formě. Patrně už teď tuší, že mu můj pravý hák rozbije čelist,“ věstí.

I navzdory těmto sebevědomým prohlášením je třeba podotknout, že si Jake Paul nechal do uzavřené smlouvy dopsat doložku o odvetě. Pokud by tedy první střet s Woodleym prohrál, může ji aktivovat a my se dočkáme okamžité odvety.

Jinak tomu bude v případě, kdyby vyhrál mladý YouTuber. Pak by se zaměřil na další cíle na svém úderném listu, který čítá taková jména, jako jsou Conor McGregor, Floyd Mayweather a možná i Tommy Fury.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue