Jake Paul má drsný vzkaz pro všechny, kteří nevěří v jeho boxerské dovednosti

Jake Paul má drsný vzkaz pro všechny, kteří nevěří v jeho boxerské dovednosti

Mladý americký YouTuber je přesvědčený, že se všichni ještě budou divit, až uvidí jeho bohaté zkušenosti.

Již tento víkend se dozvíme, zdali vyzraje dravé mládí nad zkušenostmi. Slavná americká internetová hvězda se utká s bývalým MMA šampionem, který vymění profi klec za profi ring, kde si dá boxerský souboj s výřečným YouTuberem.

Ačkoliv bookmakeři v tomto duelu favorizují mladšího z bratrů Paulů, téměř všechny osobnosti z bojového světa tipují výhru jeho soupeře Bena Askrena. Zkušenosti z boje se prý v tomto případě nedají nahradit.

Jake Paul posílá drsný vzkaz

„Všichni pochybovači, naserte si!“ nebral se si servítky Jake. „Připomenu vám to ještě jednou. Nikdo z vás ani netuší, jak tvrdé mohou moje údery být. A navíc mám spoustu es v rukávu,“ prohlašoval ve své nedávné výpovědi pro ESPN.

Kontroverzní internetová hvězda už dříve hlásila, že plánuje Askrena zanechat v louži krve. Rodinu svého protivníka proto varovala, aby se raději na ten zápas ani nedívala.

„Ben není schopný pracovat tak moc jako já. Můj jediný trénink na tento zápas je daleko tvrdší jak celý jeho tréninkový kemp. Jsem si jistý, že ho zanechám na podlaze v ringu v bezvědomí. Jediný způsob, jak mě může porazit, je ten, že by se oprostil od boxerských pravidel a začal mě tahat do klinče,“ zasmál se Paul.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue