Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jake paul sterojdy

Jake Paul to nasypal! Bude v zápase s Tyronem větší a výbušnější, říká trenér Georgese St-Pierra

Souboj Youtubera a bývalého šampiona UFC se neúprosně blíží a vyjádření a prognózy se množí jako houby po dešti. Zajímavý pohled nabídl trenér respektovaného Tristar Gymu, který stvořil jednu z největších hvězd minulé dekády Georgese St-Pierra.

„Pro Tyrona to bude náročný zápas, protože půjde proti většímu borci, který má opravdu tvrdý úder. Woodley vypadá v tréninku i při sparingu dobře, ale jeho poslední zápasy byly hodně opatrné. Buď to vyhraje Jake Paul na body, nebo ho Tyron Woodley knockoutuje, a to pravděpodobně pravým hákem z kontru.“

Woodleyho signifikantní technika je určitě variantou, jak může zápas dopadnout. Ve své šampionské době byla totiž Tyronova pravačka vyhlášená stejně jako Aldův lowkick nebo Conorův levý hák.

Firas Zahabi se kromě samotné zápasové predikce vyjádřil také k další věci, o které se šušká, ale nikdo ji naplno neřekl.

„Nerad to říkám, ale Jake Paul je nejspíš na steroidech. Existuje to v MMA i v boxu. Nemyslím si, že Tyron bude užívat látky zvyšující výkonost a v samotném zápase to může hrát významnou roli. USADA na ně dohlížet nebude, takže nejsou průběžně testováni. Možná, že se tak stane těsně před zápasem. Jake Paul tak bude asi větší, výbušnější a to se určitě projeví.“

Před posledním soubojem s Benem Askrenem vypadal Jake Paul opravdu obrovský. Bývalý šampion Bellatoru naopak působil dojmem, že právě vstal z gauče po několika měsíčních prázdninách. Tyron sice vypadá mnohem lépe, ale uvidíme, jak si s mladším a dravějším vyzyvatelem zvládne poradit.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin