jake paul vyhra box 2021
Foto: Instagram/Jake Paul

Jake Paul? Toho teď zastaví už jenom Francis Ngannou, reaguje bojovnice z UFC

Jake Paul má opět důvod k radosti a jeho kritici naopak důvod k vzteku. Slavný YouTuber v boxerském souboji přemohl i bývalého šampiona velterové váhy UFC, do nějž vkládalo tolik lidí velkou naději.

I když za tento zápas Tyron vyslal více silových úderů a měl blíže k ukončení, pravidla boxu nám říkají pořád to stejné dokola – podstatné je co nejvíce natrefovat a sám nebýt trefen. Tímto heslem se celou kariéru řídil Floyd Mayweather a ten to svým defenzivním stylem dotáhl na ten nejvyšší vrchol.

Jake Paul byl v této bitvě prakticky jenom na ústupu, zato ale jeho přední ruka často úřadovala. Protože disponoval větším rozpětím paží jak jeho protějšek, mohl pořád jabovat a tím sbírat body, což bylo v celkovém výsledku hodně znát. A bohužel pro diváky, oni tento verdikt bodových sudích nijak ovlivnit nemohli.

Na Paulovi se ukázalo, že skutečně trénuje s těmi nejlepšími, nyní to hrál na efektivitu a podařilo se mu uspět. Jeho výkon dokonce ocenilo i několik dalších zvučných jmen.

Jake Paul prý boxovat umí!

„Jake nám ukázal, že je skutečně odolný a jen tak se nevzdá. Nejednalo se o špatný fight, jen v něm Tyron nebyl dostatečně aktivní. Paul byl vyčerpaný, a pokud je někdo takhle vyšťavený, musíte ho dorazit… Sakra, Tyrone!“ reagoval Daniel Cormier.

Mnohem zářivěji to viděla UFC bojovnice Kayla Hansen, podle ní YouTuber překonal další metu a nebude tak snadné ho vůbec zastavit. „A je vymalováno. Paula teď zastaví už jedině Francis Ngannou!“ nabídla svůj stručný názor.

„Na Woodleym bylo vidět, že už nechce bojovat, do této bitvy šel jenom pro peníze. Jake není zrovna dobrý boxer, ale rozhodně boxuje lépe, než jsme si mysleli,“ reagoval takový Gilbert Burns.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin