Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
woodley box
woodley box

Jake Paul umí být velmi nebezpečný! upozorňuje Woodley. Chválí i jeho box

Čím více se blíží termín zápasu, tím více začíná být bývalý UFC šampion nejistější.

Původně nám Woodley sliboval drsné a jednoznačné KO, následně ale podepsal zápasnickou smlouvu a v ten moment se jeho predikce změnila. „Jake je očividně zkušený boxer, nenechte se zmást jeho lacinými proslovy. Kdyby si nevěřil, tenhle sport by nedělal,“ pozměnil svůj názor zkušený UFC veterán.

Teď ovšem v Submission Radiu svou výpověď upřesnil. A ani ta nezní nějak sebevědomě. „Jake Paul je skutečný boxer. Nemůžeme o něm říkat, že není nebezpečný, jelikož skutečně je. Na kontě má několik knokautů,“ vychvaloval doposud bezchybný rekord svého soupeře.

„Co je podstatné, v jeho prospěch mluví jak váha, tak i výška. Nepochybně má i sílu a rovněž miluje to, co dělá. Nečeká mě nic jednoduchého,“ ví moc dobře Woodley.

Bývalý šampion velterové váhy UFC si i z těchto důvodů k sobě do kempu přivzal Floyda Mayweathera. Ten mu má dopomoct k tomu, aby nabral základní boxerské zkušenosti a aby měl v duelu s mladším z bratrů Paulů co největší šanci.

„Kdekdo si řekne, že když umíte MMA, měl by pro vás být box v pohodě. Tak to ale rozhodně není, tohle jsou dvě odlišná odvětví. Jak ty kombinace nemáte v sobě vžité, můžete snadno klopýtnout,“ upozorňuje Woodley.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin