Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jake paul conor mcgregor box zapas
Foto: Instagram/Jake Paul

Jake Paul vs. Conor McGregor! Opravdu se dočkáme?

Není to tak dlouho, kdy Jake Paul pro server Undisputed uvedl, že nechce bojovat s looserem, jako je Conor McGregor. Nyní se však mají věci opět trochu jinak.

V pátečním vystoupení v talk show The Herd, kterou uvádí Colin Cowherd, se čtyřiadvacetiletý mladík rozpovídal o tom, že jeho tým již irskou superstar kontaktoval. Jake opět hýřil sebevědomím a doslova uvedl.

„Momentálně neexistuje žádný jiný bojovník na takové úrovni jako já, který by stál o zápas s Conorem McGregorem. Právě teď jsou ve hře velké peníze pro Conora.“

O číslech, která by tento zápas přinesl, je asi zbytečné se bavit. The Nototrious je mistr v prodeji PPV a cena bratrů Paulů stále stoupá. Když si Jake v prosinci loňského roku začal na bývalého šampiona pérové a lehké váhy brousit zuby, asi nikoho by nenapadlo, že se tento zápas může opravdu uskutečnit.

Nyní je situace naprosto odlišná. Conor je po dvou nezdarech s Dustinem Poirierem na velkém rozcestí a nikdo neví, kam se ve své kariéře vydá. Těžká zlomenina nohy nahrává spekulacím o konci v MMA a pokračovaní v boxu, kde dolní končetiny tolik netrpí.

Jake je navíc po výhře nad Benem Askrenem hodně nahoře a pokud vzestup potvrdí i s Tyronem Woodleym, bude souboj s McGregorem velmi reálný.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin