Tyron Woodley penize zapas

Jake Paul vysvětlil, proč odmítl odvetu s Tyronem Woodleym

Tyron Woodley sice nyní nahlas volá po odvetě s Jakem Paulem, ale je mu to prd platné. YouTuber se už posunul dále.

Když se oba borci střetli v ringu a když americký YouTuber oslavil své bodové vítězství, vznikla mezi oběma stranami verbální dohoda, že pokud si Woodley nechá někam na tělo vytetovat nápis „Miluji Jakea Paula“, pak se dočká odvety.

O několik dní později Jake k této sázce přidal podmínky. Nastínil, že tetování musí být pouze na místech, která jsou dobře vidět, a že nesmí být úplně prťavé, aby se to dalo dobře přečíst. Zároveň Tyronovi dal podmínku, aby s tím příliš dlouho neotálel. V tomto bodě už bývalý UFC šampion zklamal.

„Woodley se se vším loudal. Věděl, že pro mě není zajímavým soupeřem, porazil jsem ho, ale i tak jsem mu dal šanci se předvést. Dal bych mu odvetu, pokud by splnil mou podmínku v nějakém kloudném čase. On však měl stále nějaké výhrady, a tak jsem se rozhodl posunout dál bez něho,“ vysvětloval Paul.

„Woodley je pětinásobný UFC šampion, za jeho kariéru v MMA ho uznávám, ale v rámci boxu jsem lepší já. Myslím si, že spousta lidí si mou odvetu s ním ani vidět nepřála. To jenom Tyron cítí prachy a chce z toho ještě něco vykřesat. Jednu šanci dostal, promrhal ji, podmínku k tetování nesplnil, tak ať se teď nediví, život jde dál,“ přidával.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin