Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jake paul box zapas
jake paul box zapas

Jake Paul, životopis, zápasy a box

V poslední době se stále více v bojových sportech skloňuje jméno Jake Paul. Kdo to je? Jake Paul je americký Youtuber, herec a nyní už i profesionální boxer.

Nejvíce se proslavil aplikací Vine, kde točil krátká videa. Následně hrál v seriálech a jeho kontroverzní názory ho vystřelily mezi americkou smetánku. Jeho bratr je Logan Paul, taktéž celebrita a Youtuber.

Jake Paul si ale našel zálibu v boxu, kde se mu zatím vede. Dne 17.4.2021 bojuje s Benem Askrenem a v tomto duelu je překvapivě favoritem. Ben Askren byl sice v UFC, ale zaměřoval se především na MMA a box nikdy nebyl jeho silnou stránkou. Bude zajímavé sledovat, jak si nyní povede.

Youtuber Jake Paul si oblíbil box

Jake Paul, životopis a práce

Jake Paul se narodil 17. ledna 1997 v Clevelandu a vyrůstal společně se svým bratrem Loganem. Bratři začali točit krátká videa prostřednictvím aplikace Vine, kde měli miliony sledujících a dvě miliardy přehrání.

To jim zajistilo královské mění a v dnešní době vůbec nemusí řešit peníze ani majetek. Slavný Youtuber si také zahrál v několika amerických seriálech.

Jake Paul se ale také zaměřuje na hudbu a v roce 2020 vytvořil videoklip Fresh Outta London, který má nyní 25 milionů zhlédnutí. Jeho tvoru můžete posoudit sami.

Jak ještě vydělává? Ani na sociální síti Instagram není pozadu. Jeho statusy sleduje patnáct milionů fanoušků, což mu zajištuje další příjmy a vydělané peníze se pohybují v milionech dolarů.

Jon Marianek, spolupráce s Čechem

Zajímavostí je, že Jake Paul spolupracuje s Čechem žijícím v USA. Jon Marianek se odstěhoval do Ameriky a nyní slouží populárnímu Youtuberovi. Je placen jako střihač videí a vydělává slušné peníze. Nedávno dokonce vyzval na zápas českého rapera Ektora.

Bratři Jake a Logan Paul si oblíbili box

Jake Paul a jeho bratr si doslova oblíbili nový sport. Tím je box a poprvé se mladičký Youtuber podíval do ringu v roce 2020 na Floridě, kdy mu čelil AnEsonGib, taktéž Youtuber. S tím si ale Jake hladce poradil už v prvním kole.

Následovala další bitva, tentokrát proti profesionálnímu basketbalovému hráči. Los Angeles doslova žilo boxerským duelem. Nate Robinson byl sice úspěšnější něž jeho kolega z předchozího zápasu, i tak ale padl už ve druhém kole.

Jake Paul – Ben Askren

Už 17.4.2021 se utká Jake Paul s legendou UFC Benem Askrenem. Youtuber je zde favoritem, protože bývalého zápasníka trápí zranění a samotnému boxu se příliš nikdy moc nevěnoval.

Veřejnost si však nechce prohru Bena Askrena připustit a na jeho vítězství vsadil i šéf samotného UFC Dana White jeden milion dolarů. Paul následně vsadil rovnou dva miliony dolarů na svou výhru a několikrát vydal prohlášení, že si tímto zařídil maximální motivaci. Peníze z prodaných live přenosů PPV budou sahat opět do milionů dolarů.

Zápasy a výsledky

17.04.2021 Ben Askren
28.11.2020 Nate Robinson, KO ve druhém kole
30.01.2020 AnEsonGib, TKO v prvním kole

Níže se můžete podívat na video z druhého zápasu.

 • 1️⃣Kdo je Jake Paul?

  Jake Paul je americký Youtuber a nyní už i boxer. Momentálně vydělává miliony dolarů a jeho popularita v USA je nepopsatelná. Zálibu si našel v boxu a netají se tím, že chce vyzvat i Conora McGregora. Spolupracuje s Čechem, Jon Marianek pro něj aktuálně pracuje jako střihač videí.

 • 2️⃣Kdy má Jake Paul zápas?

  Jake Paul má další zápas už 17.4.2021. Tentokrát proti němu bude stát Ben Askren, profesionální MMA zápasník, který působil dlouhou dobu v UFC. Do role favorita se pasuje Youtuber, šéf organizace UFC Dana White však vsadil na vítězství Bena milion dolarů.

 • 3️⃣Kde sledovat zápasy v boxu?

  Turnaje a zápasy v boxu se dají sledovat prostřednictvím placených PPV. Je však možné koukat live přes internet, tu nejlepší variantu a online program zápasů přinášíme zde.

 • 4️⃣Kolik vydělává Jake Paul?

  Vzhledem k aktivitě a atraktivitě Youtubera vydělává Jake Paul miliony dolarů měsíčně. I jeho zápasy v boxu jsou velice sledované a o bitvy s ním mají zájem i samotní profesionálové. Peníze z prodaných PPV trhají rekordy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin