top fight logo export web
deontay wilder helenius 1

Jaké vzkazy si vyměnili Wilder a Helenius po vzájemném zápase?

Deontay Wilder knokautoval Roberta Heleniuse už v prvním kole a potom navštívil svého soupeře na hotelu.

I když se Deontay občas chová velmi nesmyslně, srdce zápasníka mu odepřít nemůžeme. Z dohledatelných zdrojů se dá zjistit, že jediný soupeř, kterému doposud nevzdal hold, je Tyson Fury. S ostatními, ač s nimi občas nezačal dobře, se vždy usmířil. A to dokonce i s takovým Dominicem Breazealem, se kterým si vyhrožoval až na životě.

Momentálně Deontay své „dobré srdce“ projevil po víkendovém duelu v Brooklynu, kde na konci prvního kola rychlým úderem pravé ruky zdemoloval finského obra Roberta Heleniuse. Ten se po jedné ráně skácel k zemi, z níž několik minut nevstal. Následně putoval do nemocnice na rentgen a pak na hotel. Zde ho ovšem potkala nečekaná návštěva.

Wilder měl strach

„Přišel jsem se ujistit, že jsi v pořádku,“ sdělil Wilder muži, který mu kdysi dokonce dělal i sparingpartnera. „Vedl sis skvěle. Mám tě moc rád, příteli. A moc se omlouvám. I díky tobě se ze mě stal boxer, jakým jsem dnes. Velmi si toho vážím. Vím o tobě, že jsi vždy měl srdce válečníka,“ pověděl Heleniusovi, zatímco jej přátelsky objal.

„Tohle je tvá chvíle, chlape, tak si ji užívej. Já už jsem out. Je mi 38, tento sport dělám dlouhých 25 let,“ odpověděl finský veterán. „Děkuji moc za tuhle příležitost,“ nezapomněl přidat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!