top fight logo export web
pirat petrasek box oktagon

Je možné, že to bylo podmáznuté, nelíbí se Pirátovi sporné bodování duelu s Petráškem

Samuel Krištofič je natolik přesvědčený, že duel s Milošem Petráškem vyhrál, že by se nedivil, kdyby bodoví sudí za své výroky brali úplatky.

Mnoho lidí bylo udiveno, s jakou vervou Pirát do této bitvy nastoupil. Vzduchem létaly názory, že to má předem spočítané, ovšem on vyšel v poměrně povedené formě, kterou dosáhl na bodovou remízu.

A teď nastává otázka. Byla ta remíza skutečně férová? Většina fanoušků, ač s úctou Petráškovi, tvrdí, že tento duel jasně prohrál. A Pirát je stejného názoru, jen to podal trochu víc hrubě.

„Tak jestli v tomhle nejsou eura, tak už v ničem! Pořád nechápu, jak mohou mít tři lidé (bodoví sudí) tak rozdílný pohled na věc,“ dával Krištofič najevo své znechucení. Je však jasné, že sebevětší stížnost mu už výhru do kapsy nepřihraje.

„Celá hala i lidé u televizních obrazovek to viděli stejně – měl jsem vyhrát. Když se ale tak dlouho čekalo na výsledek, hned jsem tušil nějakou špinavost,“ popisoval svůj zážitek.

„Hned jsem Ondrovi (Notovnému) říkal, aby si dával pozor. Jsem možná trochu paranoidní, ale vnitřně jsem svou výhru cítil…

Je to jen shoda náhod, kdy každý rozhodčí viděl nějaký jiný zápas, anebo je za tím snad něco více?“ přidal polínko pochybností do ohně, že jeho zápas mohl být, jak sám říká, „podmáznutý“.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.