top fight logo export web
tyson fury zapas box

Je mezi aktivními boxery někdo, kdo by dokázal porazit Tysona Furyho? Foreman zná odpověď

Dillian Whyte, Anthony Joshua, Oleksandr Usyk či někdo jiný? Kdo nakonec najde recept na neomylného Furyho?

Tuto otázku si zejména v poslední době pokládá opravdu mnoho lidí a po drtivé trilogii s Deontayem Wilderem se většina začíná shodovat, že nejspíš už nikdo.

Téže názor vesměs zastává i boxerská těžkotonážní legenda, jíž představuje George Foreman. Ten podotýká, že šance jsou zejména v těžké váze občas vrtkavé, ale z hlediska zkušeností se na Gypsyho Kinga nikdo nechytá.

„Tyson Fury je aktuálně nejdominantnějším boxerem těžké váhy současnosti. Dokázal by ho někdo porazit? Samozřejmě, v boxu je všechno možné, ale jinak si to nemyslím. Šanci by měl maximálně někdo ze starší generace, například takový Mike Tyson,“ domnívá se Foreman.

On sám si přeje vidět hlavně jednu bitvu. „Nejvíce bych chtěl vidět Furyho s Joshuou a stále doufám, že na ten souboj dojde. Nevidím sice způsob, jak by mohl Joshua vyhrát, ale stále bych se rád podíval. Tak doufejme, že se dočkáme,“ přidal.

Zdali se ovšem duelu mezi Joshuou a Furym dočkáme, to bude dost záležet na osudu. AJ si musí nejprve v odvetě poradit s Usykem, přičemž na Gypsyho Kinga bude tlačit federace WBC, aby mezitím přijal obhajobu s Dillianem Whytem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.