tyson fury zapas box

Je mezi aktivními boxery někdo, kdo by dokázal porazit Tysona Furyho? Foreman zná odpověď

Dillian Whyte, Anthony Joshua, Oleksandr Usyk či někdo jiný? Kdo nakonec najde recept na neomylného Furyho?

Tuto otázku si zejména v poslední době pokládá opravdu mnoho lidí a po drtivé trilogii s Deontayem Wilderem se většina začíná shodovat, že nejspíš už nikdo.

Téže názor vesměs zastává i boxerská těžkotonážní legenda, jíž představuje George Foreman. Ten podotýká, že šance jsou zejména v těžké váze občas vrtkavé, ale z hlediska zkušeností se na Gypsyho Kinga nikdo nechytá.

„Tyson Fury je aktuálně nejdominantnějším boxerem těžké váhy současnosti. Dokázal by ho někdo porazit? Samozřejmě, v boxu je všechno možné, ale jinak si to nemyslím. Šanci by měl maximálně někdo ze starší generace, například takový Mike Tyson,“ domnívá se Foreman.

On sám si přeje vidět hlavně jednu bitvu. „Nejvíce bych chtěl vidět Furyho s Joshuou a stále doufám, že na ten souboj dojde. Nevidím sice způsob, jak by mohl Joshua vyhrát, ale stále bych se rád podíval. Tak doufejme, že se dočkáme,“ přidal.

Zdali se ovšem duelu mezi Joshuou a Furym dočkáme, to bude dost záležet na osudu. AJ si musí nejprve v odvetě poradit s Usykem, přičemž na Gypsyho Kinga bude tlačit federace WBC, aby mezitím přijal obhajobu s Dillianem Whytem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin