top fight logo export web
a173b0bb811221b23f83c2cb38041622ac3823ff

Je to oficiální, McGregor si nasadí rukavice a zamíří do ringu!

Tak to vypadá, že se nám jméno slavného irského zápasníka opět jednou dostává na boxerskou listinu. Nikdo s tím jen tak nepočítal, než nám to potvrdil on sám.

Otec Conora, tedy Tony McGregor, nikdy nebyl velkým rváčem

Otec Conora, tedy Tony McGregor, nikdy nebyl velkým rváčem, který by se objevil na nějaké větší bojové scéně, nicméně když měl příležitost, šel si s chutí zatrénovat a jak to vypadá, tyto zkušenosti, jež nabral v době cvičení mimo jiné i se svým synem, bude moct brzy uplatnit, neboť kývnul na výzvu od redaktora Eoina Sheahana.

Vše to přitom začalo zcela nevinně. Devětapadesátiletý Ir světu sdělil, že se chce na přelomu šedesátky dostat opět do formy, a tak začal aktivně cvičit. Nějaká svá videa z tréninku vypustil do éteru, což neuniklo mladému Eoinovi, jenž si po vzoru Conora neodpustil pár peprných poznámek a poté dodal, že kdyby mohl, tak se s McGregorem starším klidně utká.

Jakmile byla tato slova vyřčena, tak se ke slovu dostala typická reakce, jakou byste v této rodině čekali. Ve výsledku se tedy 15. prosince můžeme těšit na charitativní boxerský zápas, v němž se utká 60letý „příležitostný“ (s nadsázkou) boxer Tony McGregor proti 24letému a v bojovém světě prakticky nezkušenému moderátorovi Eoinovi Sheehanovi.

„Každý má odvahu se ozvat, ale to platí pouze do doby, než jim přiletí jedna přesná do ksichtu,“ nechal se slyšet Conorův otec. „Pokud je tady mladý Sheehan opravdu tak nebojácný, jak tvrdí, přijímám jeho výzvu a můžeme dát věci do pohybu. Snad již brzy pochopí, že udělal chybu, protože si na vánočním krocanovi bude pochutnávat brčkem,“ doplnil.

McGregor si nasadí rukavice a zamíří do ringu

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!