top fight logo export web
Ford Gharibi Hulk 1

Je tohle sparing, nebo komedie? smějí se fanoušci tréninkovému videu Íránského Hulka

Tak tento sparing neměl proti Hulkovi žádnou šanci, ovšem nutno varovat, šlo spíše o komedii jak o skutečný trénink.

Těžko říct, zdali to Sajad Gharibi bere vůbec vážně, některá jeho vystoupení totiž budí mnoho otázek a jedno z posledních videí z přípravy je toho jasným důkazem.

Íránský Hulk, tedy 188 cm měřící a 177 kg vážící monstrum, jak mnohé zdroje uvádí, se právě připravuje na debut mezi šestnácti provazy, kde vyzve britského obra Martyna Forda, téže známého jako „Nejděsivějšího muže planety“ – tohoto soupeře si Sajad dokonce svou provokací sám vyžádal.

Ford ovšem už nějaké, ač třeba minimální, bojové zkušenosti má, zato Hulk nikoliv. A nikdo z nás ani neví, s kým se připravuje. Tento sparing ve videu nevypadá zrovna jako profesionální zápasník… Leda tak jako profesionální herec.

„Více reálné údery jsem viděl i ve WWE!“ komentovali lidé Gharibiho video, které si sám přidal na svůj YouTube kanál. „Být tebou, tak si hodně rychle najdu skutečného trenéra, protože fakt netuším, co tam v ringu proti Fordovi hodláš dělat!“ zněl verdikt.

To nás přivádí na druhou myšlenku, Gharibi možná skutečně není obklopen žádnými lidmi z bojového prostředí. Pokud trénuje, tak sám a vlastními metodami. Boxerské údery si taktéž ladí podlé svého, a když už vidíte video z tréninku, je velmi podobné tomu, které je přiloženo výše.

„Chlape, ty vůbec netušíš, do čeho se ženeš. Musíš být vskutku šílenec, pokud jdeš do ringu zrovna s Fordem,“ ozval se další z komentujících. „Opravdu nevím, jestli trénujete na zápas, anebo na scénu z filmu,“ smáli se mu.

Už častokrát jsme viděli, že outsider dokázal v boji překvapit. Bude však totéž platit i v Hulkově případě? Vzhledem k tomu, že se opravdu hodně spekuluje o tom, zdali jeho muskulaturní snímky nejsou produktem fotomontáže, je ta pravděpodobnost skutečně velmi nízká.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.