top fight logo export web
Fury Wilder trilogie box

Je v tom jasno. Tito boxeři by dostali příležitost, kdyby se Tyson Fury vzdal svého pásu

Prezident WBC už předem ví, koho by nechal bojovat o uvolněný pás, jenž má zatím stále v držení Tyson Fury.

Otázkou zůstává, jak dlouho si ho ponechá. Dokud oficiálně neoznámí, že se ho vzdává, můžeme o jeho návratu ještě trochu spekulovat. Pokud ale veřejně prohlásí, že pás uvolňuje, sjedná federace náhradní mistrovský duel.

V takovém případě by se do hry měl vrátit bývalý dlouhodobý vládce těžké váhy WBC Deontay Wilder, který si rovněž po porážce s Furym hrál s myšlenkou ohledně důchodu. Nakonec však usoudil, že se ještě o své místo na čele světového žebříčku pokusí poprat.

„Pokud se vážně Fury vzdá titulu, bude Deontay Wilder prvním, koho oslovíme. Stále je to jeden z nejlepších boxerů široko daleko, a navíc má schopnost knokautovat soupeře jedním jediným úderem. Jeho zápasy jsou vskutku vzrušující a my s ním musíme počítat,“ prozradil prezident WBC Mauricio Sulaiman.

wilder dcera

A kdo by mu tedy potom dělal tanečního parťáka?

„Jakmile budeme stoprocentně vědět, jaká je situace, začneme jednat. Pokud se Fury skutečně rozhodne skončit, Wilderovi by mohl čelit Andy Ruiz nebo Frank Sanchez,“ sdělil Sulaiman svůj názor, který se ovšem opírá o jedno velké „kdyby“. Spousta lití stále doufá, že si Gypsy King svůj odchod do důchodu rozmyslí.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.