Je Youtuber Jake Paul opravdu jen debílek, nebo Askrena v ringu zlikviduje?

Je Youtuber Jake Paul opravdu jen debílek, nebo Askrena v ringu zlikviduje?

Kontroverzní Youtuber Jake Paul vzbuzuje v lidech emoce. Většina ho nemůže vystát, protože se dost často prezentuje jako totální hovado bez špetky respektu.

Na druhou stranu se najdou i ti, kteří na něj nedají dopustit. Určitě je i dost těch, kterým je tenhle Youtuber prostě úplně buřt. Každopádně už zítra se uskuteční dlouho očekávaný boxerský duel mezi ním a profesionálním zápasníkem Benem Askrenem. Proč je Jake favorit?

Mohli bychom se hádat, kdo ze sobotního boxerského duelu Jake Paul vs. Ben Askren vyjde jako vítěz. Pojďme si ale shrnout fakta. Jake Paul začal s boxem teprve nedávno a nemá ani tak tolik zápasnických zkušeností jako Ben Askren. Je to ale právě Paul, koho sázkaři a sázkové kanceláře favorizují. Jak je to možné?

Ben Askren totiž patří k nejhorším boxerům napříč celou světovou MMA scénou, a i když v MMA zářil, box mu nikdy extra nešel. Navíc ho v poslední době trápila zranění a má svůj věk. Jake Paul je na vrcholu svých sil, trénuje s těmi nejlepšími boxery světa a má prakticky neomezený penězovod. O Jakeovo přípravu se starají ti nejlepší z nejlepších a je pravděpodobné, že bude na Askrena velmi dobře připraven.

Je proto dost možné, že zítra to může být právě Jake, kdo v boxerském ringu knokautuje profesionálního MMA zápasníka.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue