top fight logo export web
41ff7ca4186d0fd517c337b275545596cc5ec657

Jednou tě trefím a jsi mrtvý! vyhrožuje Gervonta Davis Ryanu Garciovi

V lehké váze se nám rýsuje další velkolepá bitva, o kterou se postarají dva doposud ještě neporažení borci.

Když Ryan Garcia ve svém posledním zápase přemohl Lukeho Campbella, čímž si vysloužil pás dočasného šampiona lehké váhy WBC, rozhodl se ihned vzápětí vyzvat šampiona z řad WBA Gervontu Davise.

Oba borci shodně drží doposud neporaženou zápasnickou sérii a oba disponují talentem, který budí velkou mediální pozornost. Rozdíl je pouze v tom, že Davis nemá ve zvyku si hrát.

Gervonta Davis si je jistý, že vyhraje další zápas v boxu

„Ryan ještě neví jaké to je, když se do ringu postavíte proti skutečnému soupeři. Naposledy ho poslal na prdel chlápek, který ani neumí mlátit. Pokud ho trefím já, bude mrtvý!“ nebral si servítky šestadvacetiletý boxer během Hotboxin‘ podcastu.

Garcia si pokusil zachovat klidnou hlavu a na svého rivala reagoval s úsměvem. „Abys mě mohl trefit, tak na to budeš potřebovat žebřík,“ řekl pichlavě, čímž si utahoval z Davisovy nízké výšky.

„To si povíme, až se utkáme. Sám jsi to chtěl, jsi další na řadě, teď už nemůžeš ustoupit,“ varoval Gervonta svého o čtyři roky mladšího soupeře.

Gervonta Davis při zápase v boxu

Dle manažerů obou bojovníků se věci daly do pohybu a my bychom se skutečně této bitvy měli dočkat.

Tento souboj dokonce posvětil i sám Mike Tyson, který se v nedávné době rozhodl připojit ruku k dílu, aby se pokusil oživit boxerské odvětví. A duel těchto dvou mladých talentů tomu prý jenom více dopomůže.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!