top fight logo export web
usyk valka

Jen ať Fury ten důchod ještě pozdrží, protože na něj hodlám vlétnout hned po Joshuovi, plánuje Usyk

Oleksandr Usyk má v úmyslu měnit historii a stát se nezpochybnitelným šampionem těžké váhy, který navíc jako první přemůže Tysona Furyho.

Aby svůj cíl naplnil, musí si nejprve v létě během odvety poradit s Anthonym Joshuou a následně musí doufat, že se Tyson Fury nevzdá svého pásu federace WBC. Protože kdyby se ho vzdal, naplánoval by prezident Mauricio Sulaiman nový titulový duel, který by Usykovy plány opět o něco přibrzdil.

„Jen ať Fury ten důchod ještě pozdrží, protože na něj hodlám vlétnout hned po Joshuovi,“ informoval Usyk prostřednictvím televizní stanice Sky Sports.

„Slyšel jsem, jak Tyson říká, že bych pro něho nebyl žádnou překážkou. A já bych opravdu moc rád zjistil, jestli má pravdu. Protože ani on mi nepřijde zase tak nepřemožitelný, jak ho mnozí vidí. Jen si to představte, sjednocení všech prestižních pásů proti nejlepšímu boxerovi současnosti? To je motivace sama o sobě,“ pověděl.

„Vše je odvozeno od dobré taktiky. I Tyson má své mouchy, záleží, jak k tomu boji proti němu přistoupíte. Já naopak disponuji zase něčím novým, co on ještě nezažil. A jsem si jistý, že ho dokážu přeboxovat,“ domnívá se.

„Ten jeho důchodový status navíc neberu vážně. Všichni velcí boxeři oznámí, že jdou do důchodu, ale pak se stejně vrátí. Vezměte si Vitaliho Klitchka, ten také končil kariéru a pak se vracel. To stejné Wladimir Klitschko, i on končil kariéru, ale ještě se vrátí, protože se chce prostě pokusit pokořit ten rekord. To Fury je ještě příliš mladý na to, aby končil. Jeho mysl mu to nedovolí,“ řekl Usyk.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.