top fight logo export web
Jake Paul pry hrave porazi Natea Diaze v boxu

Jen hlupáci si mohou myslet, že Nate Diaz porazí Jakea Paula, hovoří Askren

Jake Paul je velmi kvalitní boxer, proti kterému nebude mít „nějaký“ Nate Diaz údajně žádnou šanci.

Co Ben „Funky“ Askren dostal od Jakea Paula lidově řečeno přes držku, stal se z něj pokorný beránek. Všechny urážky, které vyslal směrem na adresu amerického YouTubera, vzal najednou zpátky, a dokonce jej začal uznávat.

„Upřímně vám povídám, že jsem byl dříve strašně naivní, když jsem si myslel, že je Jake Paul jen nějaký kluk, kterému dám lekci, shrábnu prachy a vypadnu. Velmi jsem se v něm zmýlil a zmýlili se v něm i Tyron Woodley s Andersonem Silvou. Tenhle týpek to má vážně v sobě,“ pronesl dnes již poučený Askren na stanici BT Sport.

Teď to navíc vypadá, že Jakeovým příštím soupeřem bude kalifornský bijec Nate Diaz. Ten se účastnil již galavečera v Arizoně, kde „profackoval“ jednoho člena Paulova týmu. Promo k případnému boji tedy začalo…

„Nate Diaz je velká ryba, co se týká pozornosti, ale v samotném boji nebude mít žádnou šanci,“ domnívá se Askren. „Že skutečně vyhraje, to si může myslet jenom hlupák. Pardon, ale tak to je. Však on nemá proti Jakeovi s čím vyrukovat. Je menší, pomalejší, méně agresivní a jako boxer méně zkušený. Za sebe tedy říkám, že je o výsledku už předem rozhodnuto,“ konstatoval.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!