Tyson Fury říká, jakou má formu před velkým zápasem

Jestli chce Joshua porazit Usyka, ať si najme mého syna jako trenéra, navrhuje Fury starší

Tyson Fury kdysi nabídl Anthonymu Joshuovi pomocnou ruku a teď je jen na bývalém šampionovi, zdali ji přijme.

„AJ“ sám vycítil, že musí ve své kariéře udělat jisté změny, pokud se chce vrátit zpátky na vrchol. Svým fanouškům už řekl, že se pokusí upustit od boxerské vědy a začne to hnát víc na sílu. Bude to ovšem stačit?

„Myslím si, že Joshua potřebuje udělat víc než to, on potřebuje kompletně změnit své myšlení a já neznám lepšího mentálního kouče, než je můj syn Tyson,“ řekl veřejnosti John Fury.

„AJ je velmi citlivý člověk, je to byznysmen víc jak fighter. Teď si najal nový tým a vydal se do Ameriky, ale povím vám, pochybuju, že mu tato změna pomůže. AJ nemusel nikam cestovat, mohl klidně zůstat v Británii a přijmout pomoc od mého syna,“ uváděl.

„Věřím tomu, že pokud by měl Joshua vedle sebe ty správné lidi, mohl by v odvetě porazit Usyka. Měl by si ovšem pospíšit, moc času mu nezbývá a zatím dělá samé chybné kroky,“ dodával John Fury.

Odveta mezi Joshuou a Usykem zatím nemá žádné pevně stanovené datum, půjde však o jaro 2022. Pokud by watfordský boxer prohrál, jakákoliv vidina sjednocujícího zápasu se mu hodně vzdálí, a to dost možná i nadobro.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin