kamaru usman box vyzva

Jestli chce Usman tak moc boxovat, ať to zkusí se mnou, nabízí se Jake Paul. Cítí snadnou výhru

Kamaru Usman si vzal do hlavy, že chce přejít do boxerského ringu a pokusit se zde přemoct Saula Alvareze.

To je krok, který spousta lidí odsuzuje, včetně samotného Dany Whitea, který svého šampiona sice uznává, ale zároveň cítí, že by mezi šestnácti provazy proti takovému velikánovi, jako je „Canelo“, neměl žádnou šanci.

„Věřte mi, Canelo je člověk, se kterým se nechcete utkat, a to platí včetně Usmana. Tenhle nápad je naprosto šílený,“ ohodnotil jej White.

Danou situaci monitoruje i YouTuber Jake Paul. Ten má sice na prosinec domluvený zápas s Tommym Furym, ale ve své podstatě se dívá už i za něj.

„Pokud chce Kamaru tak vehementně moc boxovat, ať to zkusí se mnou,“ nabízel se. „Osobně se domnívám, že by měl v boxu potíže s mnoha bojovníky, co jsou podstatně lehčí, než je on sám.“

„Respektuji Usmana jako MMA šampiona, ale v boxu by neměl šanci. Kdyby se utkal se mnou, byla by to pro mě jen další snadná práce. Podívejte se, co jsem udělal Tyronovi Woodleymu, pětinásobnému UFC šampionovi,“ vypichoval.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin