jon marianek box

Jon Mariánek: Marpo? Dopadneš jako Ben Askren

Měsíc byl klid. Jeden z nejvýraznějších českých influencerů si totiž dával pauzu od sociálních sítí a společně s Jakem Paulem oslavoval výhru nad Benem Askrenem.

Jenže teď Jon Mariánek hlásí návrat a zpětně reaguje na vše, co se během jeho nepřítomnosti událo. A jak už je u něj zvykem, na nikom nenechal nit suchou.

Mariánek si během chvíle dokázal znepřátelit prakticky celou československou MMA scénu. „MMA komunita mě nemá ráda, protože nechápe, že zápasy v boxu i MMA jsou hlavně o tom, kolik prodáš PPV. Je to o penězích. Chápu, že to hodně lidí dělá, protože je to baví. Ale já to dělám pro peníze a nebojím se to říct. Proč myslíte, že já můžu mít galavečer v O2 areně proti jednomu z největších fighterů v ČR? Protože vím, jak to chodí,“ reagoval Jon na domácí MMA scénu.

„Podívejte se na Floyda Mayweathera. Vydělal 100 milionů dolarů za 24 minut v ringu s Loganem Paulem. Myslíte si, že s ním zápasil, protože miluje box? Ne! Všichni to dělají pro peníze. A i ten Novotný to vidí. To proto se OKTAGON snaží vytáhnout co nejvíc influencerů do světa bojových sportů. Moc dobře ví, že influenceři prodávají PPV. Pepa z Liberce neprodá deset tisíc PPV jako třeba Marpo nebo Vémola, a další kontroverzní lidi. Jestli chcete být jedním z nejznámějších fighterů, tak musíte prodávat show. Nikoho nezajímá, že jste největší makači,“ dodal Mariánek na adresu domácí MMA scény.

Vyjádřil se i k výzvě Marpa. „Marpo, Tobě je 40 let, máš už děti a budeš tu vyhrožovat 22letýmu klukovi, ať se nevrací domu, že ho tam čeká blbý přivítání,“ narážel Mariánek na Marpův vzkaz, který hudebník zveřejnil na Instagramu.

Takže taťko Marpo. Ať mi napíše Tvůj managament, jestli nějaký vůbec máš. Vím, že teď máš zápas s Vémolou, ale ozvi se a nějak to pošéfíme. Jen je ti 40, tak abys náhodou nedopadl jako Ben Askren.“ reagoval Jon na výzvu Marpa.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue