top fight logo export web
9d279fd471f6a1f108502ff479539cd4ee265e55

Joshua a jeho trenér tipují, jak dopadne odveta mezi Furym a Wilderem!

Odveta byla oficiálně potvrzena! Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) se vydá do Las Vegas, kde se 22. 2. 2020 znovu střetne s šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO). Jak dopadne tento boj, který razantně zahýbe se špičkou těžké váhy?

Anthony Joshua: „Box je o tom natrefovat co nejvíce a zároveň inkasovat co nejméně. Když Tyson bojoval s Wilderem poprvé, nebyl ještě ve své kůži, stále to nebyl ten pravý Gypsy King, který je hbitější, rychlejší a hlavně silnější. Věřím, že do odvety přidá na síle svých úderů a vyhraje.“

Joshuův (nový) trenér Angel Fernandez: „Wilder není žádný technický boxer, ale zase má jednu ránu a ta rozhoduje. Abyste ho porazili, musíte vydržet 12 kol zcela koncentrovaní. Stačí mrknout a můžete být potrestáni. V případě Furyho věřím, že je jeden z nejlepších, kdo může Wildera porazit. Už i (Luis) Ortiz ho měl porazit, ale u něj hrál velkou roli věk (40 let, 190 cm). Fury je mladší (31 let), vyšší (206 cm) a hůře se trefuje, proto by měl vyhrát. Ovšem jak říkám, chce to koncentraci.“

Z těch předních jmen si alabamský stroj na knokauty příliš důvěry nezískal, což se projevilo i na predikcích bookmakerů, kteří do odvety věří více britskému velikánovi. The Bronze Bomber však hodlá opět spoléhat na svou KO sílu a potvrdit svá několikrát opakující se slova, že je naprostá jednička v těžké váze.

„Furyho jsem knokautoval jednou a udělám to i podruhé. Netřeba asi připomínat, že v prvním zápase měl štěstí na výběr rozhodčího, který počítal déle, než je obvyklé. Já jsem nejlepší na světě, pevně tomu věřím. Duel s Ortizem to dokázal. Ortiz není jen tak ledajaký chlápek, je to černý kůň divize. Nikdo s ním nechtěl bojovat, spousta lidí se mu vyhýbala. Já se s ním utkat musel, protože to byla moje povinnost šampiona. Vyhrál jsem, čímž jsem dokázal, co jsem zač. Nedokazoval jsem to sobě, protože to o sobě vím, dokazoval jsem to okolí,“ reagoval Wilder připomínajíc, aby ho lidé opět neodepisovali.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.