top fight logo export web
joshua smich

Joshua: Abych porazil někoho, jako je Usyk, k tomu ani žádný trénink nepotřebuju

V Anthonym Joshuovi se probudilo nezvykle vysoké sebevědomí. Takové, které byste od člověka v jeho postavení možná ani nečekali.

Když Oleksandr Usyk v jednoznačném bodovém poměru přemohl Joshuu, spousta fanoušků nad bývalým britským šampionem zlomila hůl. On se nám ovšem později snažil vysvětlit, že výkon, který podal, byl zkreslený nevhodně zvolenou taktikou.

„Tyson Fury a lidé okolo něho mi neustále hovořili, jaký jsem špatný boxer a jaká jsem pouze reklamní figurka. Dobře, chtěl jsem je tedy umlčet a ukázat jim, že i já umím boxovat a že Usyka přejedu technicky na body. Bohužel jsem se v sobě spletl,“ přiznával „AJ“.

Do odvety to samozřejmě plánuje napravit. Údajně uvidíme úplně jiného člověka…

„Teď už neponechám nic náhodě, Usyka přetlačím silově. Probudím v sobě pověstnou bestii a skončím to dříve, než zazní finální gong,“ plánuje. Dokonce se i vydal trénovat do USA.

„Ten trénink v USA je dobrý jen pro rozvinutí mých zkušeností. Chtěl jsem prostě jenom změnit prostředí. Vím, že Usyka porazím, když zůstanu sám sebou. A porazím ho i bez toho, aniž bych na něj musel trénovat. Ten přesun do USA je čistě jenom kvůli změně prostředí,“ reagoval Joshua skrze BT Sport.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.