Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Rozhodnuto! Anthony Joshua má nakázáno bojovat s novým soupeřem
Foto: Instagram/Anthony Joshua

Joshua: Až skončím s boxem, nikdo mě už nikdy neuvidí, plánuju odletět na Mars a začít nový život

Užívejme si přítomnosti Anthonyho Joshuy, dokud ještě můžeme. Jakmile totiž skončí s boxem, slehne se po něm zem… A to doslova.

Anthony Joshua už jednou říkal, že plánuje bojovat přibližně do svých šestatřiceti let, což znamená, že má před sebou ještě takových pět let dobré bojové zábavy. Až ovšem své hranice dovrší a pověsí rukavice na hřebík, s fanoušky se již setkávat údajně nebude. Všechny sociální sítě odpojí a začne žít zcela nový život.

„Už jsem nad tím myslel a až jednoho dne odložím rukavice, bude to konec Anthonyho Joshuy, jak jste ho doposud znali. Všechny mé účty se odpojí a už mě znova nikdy neuvidíte,“ prozradil „AJ“ pro deník Daily Mail, s nímž se rovnou podělil o část svých plánů, které jeho budoucnost přinese. „Já, Elon Musk a Jeff Bezos odletíme na Mars. Už se těším!“ řekl pravděpodobně s mírnou nadsázkou.

To ovšem nevylučuje ten fakt, že by se do vesmíru nechtěl podívat. „Rozhodně, cesta do vesmíru je mým snem. Až ukončím boxerskou kariéru, přesunu se někam daleko od lidí a začnu žít nový život. Víte, tahle všechna sláva je dar, ale zároveň i prokletí. Užiju si ji, dokud to jde, ale jakmile pověsím rukavice na hřebík, skončí i Anthony Joshua.“

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin