top fight logo export web
3fd9fce12be1b013cffe359a83a4f3790a78e69b

Joshua bude jedním z mých nejlehčích soupeřů, věří Fury. V jakém kole ho plánuje ukončit?

Tyson Fury se sice v době karantény snažil jít každý den lidem příkladem, ale rozhodně při tom neztratil na svém pomyslném důvtipu, kterým na kanálu Sky One obohatil Jamieho Redknappa.

Právě zde se „Gypsy King“ rozpovídal o svém budoucím duelu s Anthonym Joshuou, kterého se s trochou štěstí dočkáme v první polovině příštího roku (nutno dodat, že promotér Eddie Hearn bude usilovat o to, aby šlo o dvojzápas). Jak by ovšem souboj takového velkého formátu mohl probíhat?

„Bylo by to snadné!“ odpovídal Fury. „Joshuův bojový styl je pro mě jako dělaný. V rukou má sice sílu, ale zato neumí pracovat nohama a ani jeho obrana není bůhvíjaká. Těžko bude odolávat mému nátlaku, a když ho trefíte do brady, pak je úplně bezbranný,“ vysvětloval.

„Myslím si, že ho knokautuju ve druhém nebo třetím kole. Poprvé, co ho trefím, mu odejdou nohy. A jak mu odejdou nohy, tak po něm skočím, jako to udělal ten tlustý kluk předtím,“ přibližoval Fury a vzpomínal tak na překvapení, jehož se dopustil mexický Destroyer Andy Ruiz.

„A dokonce vám i povím, jaký úder bude rozhodující. Chcete to slyšet? Rozhodující bude levý hák přímo do jeho chrámu. Poznáte to tak, že po něm Joshua začne v ringu předvádět ‚Bambi dance‘,“ uzavřel současný držitel pásu těžké váhy federace WBC.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.